مسؤولان بانک قرض الحسنه رسالت با امام جمعه دیدار کردند.
حجت الاسلام علی وحدانی فر در این نشست اظهار داشت: یکی از مشکلات اقتصادی جامعه وجود بانکهای ربوی است.

امام جمعه دهدشت گفت:سود ومعاملاتی که مشخص نیست عقود اسلامی هست یانه مورد انتقاد مراجع تقلید قرار گرفت

حجت‌الاسلام وحدانی فر با بیان اینکه متاسفانه در کشور بانکداری وجود ندارد بلکه بیشتر بنگاه داری اقتصادی است،گفت: در راه اندازی بانکها قرار بر ارائه خدمات و نه ثروت اندوزی است.
وی اضافه کرد: نیاز بود فضایی ایجاد شود که قرض الحسنه باشدو به سمت و سوی بانکداری اسلامی سوق داده شوند.

وحدانی فر بانک قرض الحسنه رسالت را نمونه بانکداری اسلامی دانست و گفت: این بانک مشتری مدار بوده و نشان از اعتماد جامعه دینی دارد.

علی دایی موسس نهاد خانه سرباز صلح و نماینده بانک رسالت در شهرستان کهگیلویه در رابطه با مزایای این صندوق به خبرنگاران گفت؛ بانک قرض الحسنه رسالت اولین بانک قرض الحسنه خصوصی در کشور است که شبکه توسعه اجتماعی رسالت بسیار گسترده است.

وی افزود؛ این نهاد مالی و فرهنگی همه گروه های خیریه را تحت پوشش کمک های مالی خود قرار می دهد و این امکان را به همه مشتریان می دهد که تمام خدمات بانکی (صدور مجددکارت،درخواست تهسیلات و …) را از طریق نرم افزار بانک انجام دهند و هیچ گونه مراجعه حضوری در شعبه نداشته باشند.
موسس خانه سرباز صلح و نماینده بانک رسالت در شهرستان کهگیلویه در آخر گفت؛سیستم بانکی رسالت به نوعی دوست دار طبیعت بوده و با حذف سیستم کاغذی و روی آوردن به سیستم خدمات الکترونیک جز سیستم های نوین بانکی به شمار می رود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :