شورای اداری شهرستان کهگیلویه با محوریت هماهنگی برای اجرای برنامه های “دهه فجر” تشکیل شد/تصاویر

به گزارش “افق دنا” از دهدشت، حجت الاسلام علی وحدانی فر در این نشست با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر افزود: انقلاب اسلامی یکی از منحصر به فرد ترین انقلاب‌های تاریخ بود.

وحدانی فر با برشمردن دست آورد های انقلاب اسلامی بیان داشت: پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌های بی نظیر بوده است.

وی با اشاره به پیشرفت‌های نظام در حوزه پزشکی، امنیت غذایی، راه‌های ارتباطی و چند محور دیگر، گفت: تمامی این پیشرفت‌ها با اتکا به توان داخلی انجام گرفته است.

امام جمعه شهر دهدشت با خطاب قرار دادن مدیران گفت: در دفاع از نظام زبانتان الکن نباشد و هر کدام از مدیران جایگاه گذشته و حال را بیان کنند.

وحدانی فر تصریح کرد: قبول دارم سختی‌هایی وجود دارد، ولی باید با تلاش و کوشش آنان را حل کرد و هیچگاه به مردم وعده دروغ نگفته و اگر در توانتان نباشد، واقعیت را به مردم بگویید.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی طلب رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه هم در این جلسه ضمن تبریک ماه رجب و فرا رسیدن دهه فجر اظهار داشت:انقلاب با عظمت اسلامی ایران با هیچ کدام از انقلاب های جهان شباهت نداشت و ندارد و یکی از بی نظیر ترین انقلاب هاست.

وی افزود:برنامه‌ها و اقداماتی که در این ایام بنا است انجام شود سعی داریم از توانمندی های مردمی مانند هیأت‌ها و ظرفیت‌های مردمی پای کار باشند و ما نقش هدایتگر را ایفا کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه با اشاره به اینکه کمیته های مختلف برای برگزاری هرچه باشکوه تر این ایام مشخص شدند ،افزود: کمیته های اصناف و بازاریان، ارتباطات و اطلاع رسانی،هیئات مذهبی و تشکل های دینی، زنان و خانواده، ایثارگران، روستایی و عشایر، فرهنگیان و دانش آموزی، فرهنگی و هنری، مساجد، قرآن، بسیج نیروهای مسلح، ورزش و جوانان و فضاسازی و خدمات شهری از جمله این کمیته ها هستند.

در ادامه فرماندار در نشست شورای اداری شهرستان کهگیلویه افزود: جمهوری اسلامی به معنای واقعی بی نظیر ترین انقلاب بوده است.

وی حفظ نظام را از واجبات خواند و تصریح کرد: به عنوان مدیر انقلابی دست آورد های نظام را برای نسلی که انقلاب را ندیدند، تبیین کنید.

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با جمعی از بانوان، بیان کرد: ما سختی‌ها و مشکلاتی داریم، اما امواج انقلاب رو به جلو است و روزی این ملت در زیر چکمه‌های استکبار جهانی هیچ چیزی نداشت، ولی امروز عظمت و مجد انقلاب اسلامی را می‌بینیم.

موسوی تاکید کرد: سعی کنیم از قطار انقلاب پیاده نشویم که اگر جدا شدیم برای همیشه عقب خواهیم ماند، پس هر کاری برای پیشرفت و ترقی این انقلاب انجام دهیم.فرماندار کهگیلویه با اشاره به تصمیم سران کشورهای اروپایی در قرار دادن سپاه در لیست تروریستی گفت: تمام این اقدامات از روی استیصال و درماندگی است.موسوی خاطر نشان کرد: اینها برای زمین زدن انقلاب به هر کاری متوسل شدند، اما آینده انقلاب همانطوری که وعده داده شده ریشه دار، روشن و درخشان است.

وی با بیان اینکه قدرت نظام اسلامی دشمنان را وادار به تسلیم خواهد کرد، افزود: هم اکنون بیش از ۶۰ کشور جهان خواستار بستن قرارداد تسلیحاتی با ایران هستند.

مقام عالی دولت در کهگیلویه گفت: این شهرستان کارگاه‌های صنعتی و تولیدی ندارد و گاهی که خرده کارگاه‌هایی در شهرستان راه اندازی می‌شوند، مورد حمایت قرار گیرند.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: این کارگاه‌ها در گام اول و هنگام فروش محصولات دچار مشکل شده و باید مدیریت کنیم که محصولات کارگاه‌های تولیدی در حوزه مدیریتی خود را خریداری کنیم.

وی در پایان با گریزی به شرایط کرونایی و وضعیت زرد شهرستان، تاکید کرد: به زودی در وضعیت نارنجی قرار خواهیم گرفت و مدیران در دستگاه‌های زیر نظر خود بطور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا از این پیک بسلامت عبور کنیم.

همچنین سرهنگ پیل آرام رئیس بازسازی ستاد عتبات و عالیات شهرستان کهگیلویه در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند.

تصاویر اختصاصی افق دنا از نشست شورای اداری صبح امروز
 را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *