قیمت جدید گوشت قرمز در کهگیلویه و بویراحمد تعیین شد

به گزارش افق دنا؛ به نقل از fars، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان در نشست کارگروه تنظیم بازار گفت: این کارگروه با تشکیل جلسات اضطراری به اجرای هر چه بهتر طرح مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه‌ها و همچنین مقابله با هرگونه افزایش خودسرانه قیمت‌ها از سوی اصناف و بازاریان، کمک کرد.

روزبهان با بیان اینکه در این نشست میزان سود عمده‌فروشان و خرده‌فروشان، واحدهای صنفی مرغ فروشی شهر یاسوج و مصوبه کارگروه فرعی تنظیم بازار جهاد کشاورزی در خصوص افزایش نرخ گوشت قرمز گرم بررسی شد افزود: با رأی اعضاء با افزایش جزئی نرخ گوشت قرمز موافقت شد.

وی یادآور شد: در این جلسه قیمت هر کیلو گوشت کره و بره ۱۵۵ هزار تومان، گوشت بز و میش ۱۱۵ هزار تومان، گوشت گوساله ۱۴۰ هزار تومان و قیمت هر کیلو گوشت گاو نیز ۱۱۵ هزار تومان تصویب شد.

وی تأکید کرد: با توجه به ادامه طرح مردمی سازی یارانه‌ها و شرایط خاص کشور، هیچ‌کدام از اتحادیه‌های مرکز استان و شهرستان‌ها بدون طرح در کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی، نباید کالا و خدمات خود را افزایش دهند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت مشاهده این موارد، با اعضاء هیئت‌مدیره آن اتحادیه‌ها برخورد قانونی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *