تفاهم نامه همکاری مشترک هیئت کشتی با معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق دنا؛ محمد مؤمنی‌منش در نشست با سیده فریبا حسینی معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان تفاهم نامه همکاری مشترکی را به امضاء رسانید.

 

رئیس هیئت کشتی کهگیلویه و بویراحمد حمایت های معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش استان را در کمک به توسعه ورزش کشتی استان مؤثر دانست و افزود: هدف از انعقاد تفاهم نامه هیئت کشتی و معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کمک به اهداف مشترکی است که به سلامتی و نشاط و همچنین کشف استعداد ها در بین نوجوانان و جوانان در مدارس و جامعه خواهد انجامید.

 

مؤمنی منش تصریح کرد: ترویج فرهنگ دینی و پهلوانی، بهره‌مندی بهینه از منابع انسانی، مالی و امکانات متقابل، هماهنگی و هم راستایی و ارتقای ورزش کشتی، پشتونه سازی از طریق استعدادیابی، توانمند سازی منابع انسانی، کمک به غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از جمله بندهای این تفاهم نامه مشترک است.

 

رئیس هیئت کشتی کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا فعلا نمی توانیم برنامه ای را اجراء کنیم ولی به محض برطرف شدن و ریشه کن شدن این بیماری برنامه های مشترک خود را در سطح استان به جد اجراء خواهیم کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :