دهدشت مهد هندبال/فراز بام خائیز برترین باشگاه رده های پایه کشور شد

فراز بام خائیز دهدشت در حاشیه مراسم اختتامیه لیگ برتر هندبال مردان ایران در تهران به عنوان برترین باشگاه در رده های پایه ورزش هندبال ایران انتخاب شد.

به گزارش “افق دنا” مراسم اختتامیه سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ایران در تالار فدراسیون هندبال و تجلیل از برترین‌های رده های پایه ایران در سال ۱۴۰۲ با حضور رئیس فدراسیون هندبال، وزیر محترم ورزش و با حضور نماینده محترم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی و جامعه هندبال برگزار شد.

این مراسم در تالار فدراسیون هندبال تهران برگزار و باشگاه فراز بام خائیز به عنوان برترین باشگاه هندبال ایران در بخش تیم‌های پایه ایران انتخاب شد.

باشگاه فراز بام خائیز در سال ۱۴۰۲ در رده های پایه و نوجوانان قهرمان لیگ نوجوانان پسر ایران، در رده جوانان قهرمان باشگاه های ایران و در رده نونهالان در سال ۱۴۰۱ قهرمان استعدادهای برتر و اکادمی های کشور را کسب کرد.

به گزارش “افق دنا” از مجید پارسائی مدیرعامل باشگاه فراز بام خائیز دهدشت در مراسم تجلیل از برترین‌های رده های پایه کشور از طرف دکتر علیرضا پاکدل رئیس محترم فدراسیون هندبال کشور با اهدا لوح و تندیس برترین باشگاه رده های پایه کشور تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *