اهدای خون جمعی از دانشجویان و بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد/تصاویر

به مناسبت سالگرد تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین هفته سلامت به همت معاونت اجتماعی بسیج دانشجویی استان جمعی از دانشجویان و بسیجیان با حضور در مرکز انتقال خون شهر یاسوج خون خود را اهدا کردند.

به‌ گزارش “افق دنا” ایمان الهی معاون اجتماعی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با این پایگاه خبری، ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته سلامت گفت: به مناسبت دومین کنگره شهدای دانشجوی استان پویش اهدا خون از این هفته و همزمان با سالروز تأسیس سپاه انقلاب اسلامی آغاز و تا پایان هفته سلامت در شهرهای مختلف و دانشجویان دانشگاه های استان ادامه خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد: با کمک و همکاری نهادهای متولی ان شاء الله این پویش همه ساله و به مناست های مختلف در بین عموم دانشجویان ترویج پیدا کند تا فرهنگ اهدا خون فرهنگی فراگیر بین جوانان و اقشار مختلف مردمی جهت تأمین بانک خون استان صورت پذیرد.

دکتر عباس رضایی رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج ضمن قدردانی از ایجاد پویش اهدا خون ابراز داشت: دانشجویان از اقشار تأثیری گذار جامعه هستند که حرکت آنان، سایر اقشار را نیز به حرکت در می آورد.

وی بیان داشت: امید این است که نه تنها دانشجویان بلکه سایر آحاد مردمی افراد بیشتری را به سمت اهدا خون سوق دهند، تا در حوادث مختلف بانک خون در همه حال آماده باشد.

تصاویر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *