دکتر ریحان محمدپور ده بزرگ نامزد میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت در گفت و گو با رسانه ها گفت؛ آرزو دارم به امید پروردگار با تداوم مهر مردم بزرگوار و عزیزمون پس از کسب رای لازم بتوانم در مجلس شورای اسلامی خادم لایقی برای مردمم باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق دنا؛ دکتر ریحان محمدپور ده بزرگ نامزد میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت در گفت‌وگو با رسانه ها گفت؛ آرزو دارم به امید پروردگار با تداوم مهر مردم بزرگوار و عزیزمون پس از کسب رای لازم بتوانم در مجلس شورای اسلامی خادم لایقی برای مردمم باشم

 

سوال/جناب محمدپور،خیلی ها شاید در بدو ورود و اعلام حضور شما این تصور رو داشتند که شما رقیب جدی نباشید و حمایت خاصی از شما صورت نگیرد،اما در این سه ،چهار ماه تصاویر نشست های انتخاباتی شما و اعلام حمایت های متنوع از شما باعث شده امروز دیگر چنین تصوری راجع به شما نباشد و حتی پدیده انتخابات شناخته شوید ،دیدگاه شما چیست؟بنام خداوند خالق هستی و با درود وسلام خدا به روح پاک شهدای عزیز و امام خمینی(ره) وسلامتی مقام معظم رهبری

حقیر از آغاز به این مهر و محبت مردم عزیزمون نسبت به فرزند کوچک خودشان ایمان و باور داشتم. و همین ایمان هم بود که سبب شد تا پا به این عرصه انتخابات پیچیده بگذارم. و آرزو دارم به امید پروردگار با تداوم مهر مردم بزرگوار و عزیزمون پس از کسب رای لازم بتوانم در مجلس شورای اسلامی خادم لایقی برای مردمم باشم.

سوال/آیا در ماه های باقی مانده تا انتخابات همچنان شاهد جلسات پربار و حمایت های گسترده از شما خواهیم بود؟ بله انشاالله، البته این بستگی دارد به تداوم مهر و محبت مردم عزیزمون به فرزند کوچک خودشان. و اینکه با رعایت پروتکل های بهداشتی با همت دوستان هوادار، به امید خدا بتوانم بیشتر خدمت مردم عزیزمون برسم.

سوال/تاکنون شاهد حاشیه خاصی یا تنش بین کمپین انتخاباتی شما به رقیبان نبوده ایم،آیا همین روند ادامه خواهد داشت؟

قطعاً مشی و مرام ما همین بوده و خواهد بود. مگه میشه مه هم باهم درگیر باشیم هم به مردم خدمت کرد همه نامزدهای انتخابات برای من و دوستانم مورد احترام هستند و دوست داریم تا همیشه با آنها دوست باشیم و به امید خدا پس از انتخابات در صورت پیروزی بنا دارم از ایده های این رفقا در بهبود وضعیت مردم بهره ببرم.

 

سوال/شاید برخی بگویند اگر محمدپور ده بررگ منتقد وضع فعلی و گذشته است چرا نقدهای علنی تری را نسبت به نمایندگان و مسئولان سابق و اسبق بیان نمی کند،دیدگاه شما چیست؟

کی گفته است برای بیان نقد حتماً می بایست سر و صدا و چالش درست کرد؟ مشی و مرام من اینگونه نیست ونخواهد بود و از دید من نه همه گذشته و اکنون بد بوده و هست و نه ایده آل. قطعاً برخی کارها اشتباه بوده که بایست با تدبیر و خرد جمعی مخصوصا هم فکر با افراد متخصص و کارشناس و جامعه علمی منطقه که کم نیستند آنها را اصلاح کنیم. ولی کارهای خوب را هم باید دید و گفت و حمایت کرد.

 

 

سوال/پیش بینی شما از نتیجه این انتخابات(میان دوره ای)چه خواهد بود؟ برای پیش بینی هنوز زود است. ولی اگر دوستان و هواداران همچنان بتوانند با همت عالی و پر انرژی تر در کنارم ایده ها و باورهای که دارم مرا به مردم شریف حوزه انتخابیه معرفی کنند به امید خدا می توانیم در کسب اعتماد و رای مردم اول شویم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :