مسئولان ارشد قضایی استان از کارخانه های سینره و الکل یاسوج بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری افق دنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد؛ در استان کهگیلویه و بویراحمد و یاسوج مرکز این استان مقامات ارشد قضایی و مسئولان اجرایی همت را مضاعف کرده اند تا به رغم همه تبلیغات مسموم و هدفمند در فضای مجازی  که، از سوی دشمنان نظام منتشر می شود، اما مردم از خدمات نظام در این زمینه غافل نیستند.

مسئولان ارشد قضایی استان از کارخانه های سینره و الکل یاسوج بازدید کردند که در این بازدید دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان، سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و  انقلاب مرکز استان، صالحی مدیرکل تعزیرات، دکتر قائدی معاون دانشگاه علوم پزشکی، حضور داشتند و از روند تولید و توزیع ژل های ضدعفونی شرکت سینره یاسوج بازدید نمودند.

.

در این بازدید دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان، سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و  انقلاب مرکز استان، صالحی مدیرکل تعزیرات، دکتر قائدی معاون دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند، از روند تولید و توزیع ژل های ضدعفونی شرکت سینره یاسوج بازدید نمودند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید اظهار داشت:مردم جمهوری اسلامی ایران در صحنه های مختلف، که دشمنان نقشه های زیادی را برای کشور طراحی نمودند، پایداری خود را نشان دادند و شایسته است اکنون که موج وسیعی از تبلیغات در خصوص ویروس کرونا به راه انداخته اند، مسئولان بیشتر احساس مسئولیت کرده تا مردم با آرامش خاطر، احساس امنیت بیشتری نمایند.

مقام ارشد قضایی استان از تلاش های ارزنده کارکنان شرکت سینره تشکر کرد و گفت: این شرکت معتبر که خط تولید محصولات بهداشتی و آرایشی دارد و مطمئن هستم، تولیدات این شرکت در داخل و خارج از کشور مشتریان خوبی دارد و از سودآوری بالایی برخوردار است، اما اکنون احساس وظیفه نسبت به هم نوعان ، کارکنان این شرکت را بر آن داشت تا با تغییر خط تولید در ۳ شیفت کاری، اقدام به تولید محصول ضدعفونی کننده دست نمایند و این شایسته تقدیر و تشکر است.

وی افزود : این ایثارگری شرکت سینره موجب گردیده که بخاطر تشکر و تقدیر از عملکرد خوب این شرکت در بین کارکنان آن حاضر شوم و ضمن بازدید و ملاقات با کارکنان شرکت، رو در رو از آنان تشکر نمایم.

در حاشیه این بازدید، سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در مصاحبه ای با خبرنگار خبرگزاری میزان اظهار داشت: ضرورت داشت که بازدیدی از شرکت تولید کننده ژل الکلی شستشوی دست که تنها شرکت تولیدی در این استان هست، داشته باشیم.

دادستان مرکز استان افزود: حرکت جهادی کارکنان و پرسنل شرکت که به صورت شبانه روزی و بدون وقفه و تعطیلی کار انجام می دهند، جای تشکر از این عزیزان را دارد.

ملک حسینی گفت: با تولیدات این شرکت، نیاز استان تا حدودی رفع شده و مسئولان شرکت بر آن هستند که به دیگر استان های کشور، ارسال نمایند.

وی با اشاره به اینکه کارها جهادی در این شرکت برای مبارزه با این بیماری شروع شده از مردم استان درخواست کرد در تهیه اقلام بهداشتی خیلی حساسیت نشان ندهند و از ذخیره کردن این اقلام در منزل خودداری و به اندازه نیاز روزانه یا هفتگی تهیه نمایند تا در توزیع عادلانه این اقلام با مشکلی مواجه نشویم.

سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انمقلاب مرکز استان :

سلب اختیار از واحدهایی که کم کاری کنند

در ادامه دادستان عمومی و انقلاب مرکز از کارخانه الکل سازی یاسوج بازدید نمود.

وی در این بازدید از نزدیک با مدیر و کارگران این واحد تولیدی گفتگو کرد.

ملک حسینی در این کارخانه اظهار داشت: امروز کشور ما به معنای واقعی نیازمند فعالیت جهادی در حوزه سلامت و  بهداشت شده است و شما کارگزاران این واحد تولیدی بخشی از مسئولیت مبارزه در این جهاد بهداشتی را بر عهده دارید.

وی در ادامه افزود: امروزه همه مسئولان نظام در قوای سه گانه پای کار هستند تا چنانچه واحد تولیدی با مشکلی مواجه است هر چه سریعتر به رفع آن مشکل اقدام نمایند.

ملک حسینی با اظهار اینکه مدیران واحدهای تولیدی مواد شوینده و بهداشتی از حداکثر توان تولیدی کارگاه یا کارخانه بهره برداری نمایند، افزود: این واحدهای تولیدی که بخشی از خاکریز خط مقدم این نبرد هستند، از همه ظرفیت اسمی خود استفاده نمایند.

وی این نکته را هم اضافه کرد که: هر جایی که مسئولان مشاهده نمایند و یک واحد تولیدی، به نحوی کم کاری کنند در چارچوب قانون سلب اختیار و مدیریت به شخص دیگری واگذار خواهد شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :