بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

” ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ  ” (ن، سوگند به قلم و آنچه می نویسند)

پایگاه خبری حرف مردم بر مبنای اصل مردمی بودن و اینکه رسانه تنها صدای مردم در مقابل با مسئولین در مقام پیگری از حقوق مسلم آنها است، کار خود را از انتخابات حماسه ساز ۷ اسفند ۱۳۹۵تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کهگیلویه با رعایت اصل بی طرفی و با پوشش رسانه ای همه ی نامزد های مجلس شورای اسلامی کار خود را آغاز کرد.

با توجه به اینکه رسانه ها در عصر جدید نیازمند هزینه های مالی گزاف در عرصه رقابت با دیگر رقبا هستن و معولا تحت حمایت های مالی مستقیم از سوی نهاد های دولتی یا غیر دولتی هستند و همین امر باعث جهت گیری خواسته یا ناخواسته آنها می شود که، سبب می شود اصل مردمی بودن آنها زیر سوال برود.

چرا پایگاه خبری حرف مردم؟!

در این میان پایگاه خبری حرف مردم که با ایده دانشجوی که از سوی مدیران ارشد رسانه در کشور مورد استقبال قرار گرفته، تصمیم دارد تا بدون هرگونه سانسور و ترس از نهاد های مختلف و با رعایت قوانین نظارت بر نشریات و مطبوعات در مقام احقاق حق مردم شهرستان کهگیلویه برآید و صدای رسای مردم شهرستان کهگیلویه باشد.

 

مدیر مسئول: مهندس سید مجتبی تقوی         

ارشد تجارت الکترونیک         

۰۹۱۳۰۱۵۳۹۸۰

mojtaba3959@yahoo.com

سردبیر: مهندس سید مجتبی خوش رفتار

ارشد نرم افزار

smkhoshraftar@yahoo.com

با تشکر از دوستان و اهالی رسانه که ما را در ورود به این عرصه کمک کردند و تشکر ویژه از مهندس ایمان برومندزاده از فعالین رسانه ای موفق در شهرستان کهگیلویه که با کمک های فنی خود ما را یاری کردند…

جهت همکاری خبری با رسانه مردمی حرف مردم با مدیر مسئول یا سردبیر، تماس بگیرید.